UKR RUS ENG

Organic-201707-10 червня 2017 р. на території Національного комплексу "Експоцентр України" вже вп’яте відбулася щорічна Спеціалізована виставка-ярмарок органічних продуктів і технологій "ORGANIC-2017", що пройшла у рамках Міжнародної виставки "АГРО-2017", розпорядником якої був ТД «Промфінінвест».

Організатори: Федерація органічного руху України та Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Підтримка заходу:

- FAO (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН), ЄБРР (Європейський Банк Реконструкції та Розвитку);

- Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO) у рамках проекту "Розвиток органічного ринку в Україні", що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія);

- Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту "Підтримка аграрного і сільського розвитку", що впроваджується Кемонікс Інтернешнл;

- Федеральне Міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини (BMEL) в рамках проекту "Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства", що впроваджується AFC/IAK.

Organic-2017-2Більше 35 сертифікованих за міжнародними органічними стандартами виробників з різних куточків України презентували відвідувачам виставки – як аграрним фахівцям, так і пересічним споживачам – органічну продукцію власного виробництва. Серед експонентів виставки були не лише такі, що вже не один рік виробляють органічні продукти, а й такі, що вперше виходять на широкий загал із новинками. Тому як давні прихильники органіку, так і ті, хто вперше дізнався про органічні продукти, впродовж чотирьох днів мали чудову нагоду у дружній обстановці познайомитися з останніми досягненнями учасників виставки, продегустувати та придбати уподобану продукцію.

Organic-2017-4Близько половини із представлених експонентів виставки ОРГАНІК-2017 були виробниками допоміжних продуктів для використання в органічному сільському господарстві, по-простому – дозволених в органіці добрив, меліорантів і поживних речовин, засобів захисту рослин, інокулянтів, продуктів для тваринництва та бджільництва. І це зрозуміло, адже АГРО-2017 є спеціалізованою аграрною виставкою, яку відвідують, в переважній більшості, фермери, керівники та фахівці сільськогосподарських підприємств, які прагнуть знайти нові продукти, що стануть альтернативою хімічно синтезованим добривам та засобам захисту рослин та тварин. І що приємно відзначити, використання органічних допоміжних засобів часто обходиться дешевше виробнику, ніж хімічні засоби. До того ж, це турбота про навколишнє середовище та біоресурси нашої держави!

Organic-2017-14Представимо Вам виробників допоміжних продуктів, що були учасниками ОРГАНІК-2017:

Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН України (м.Чернігів)

Компанія «GLAUBE» (Польща).

НВЦ Агротехнологій «ЕКСТРАКОН» (м.Київ)

НДВП «Автономна родова садиба» (Житомирська обл.)

ПНВП «Біак» (м.Суми)

ТОВ «Агрісол» (м.Київ)

ТОВ «Агрофірма «Гермес» (Донецька обл.)

ТОВ «Грінсервіс Груп» (Харківська обл.)

ТОВ «Екоорганік» (м.Київ)

Organic-2017-15    Organic-2017-17   

Organic-2017-18     Organic-2017-8

Organic-2017-5ТОВ «Енергетична компанія «Канон» (м.Київ)

ТОВ «Орій» (м.Київ)

ТОВ «Реаком центр» (м.Київ)

ТОВ «Торговий дім «БТУ Центр» (Вінницька обл.)

ТОВ «Центр Біотехніка» (Одеська обл.)

ТОВ «Центр ефективних технологій» (м.Кропивницький)

ФОП Золотов Михайло Вікторович (м.Київ)

ФОП Конкін Т.М. (Черкаська обл.)

ФОП Осипенко С.Б. (м.Херсон)

Organic-2017-9Вже традиційно постійно приймають участь у заходах, що проводить Федерація органічного руху України, і стали учасниками виставки ОРГАНІК-2017 наші шановні партнери та виробники чудових органічних харчових продуктів:

ПАТ «Житомирський маслозавод» (м.Житомир)

ПАФ «Тарасівка» (Чернігівська обл.)

ПП «Агроекологія» (Полтавська обл.)

ПП «НВФ «Елітфіто» (м.Івано-Франківськ)

Organic-2017-19ТзОВ «Жива земля Потутори» (Тернопільська обл.)

ТОВ «Органік Мілк» (Житомирська обл.)

ТОВ «Старий Порицьк» (Волинська обл.)

Organic-2017-7ТОВ «Угочанський смак» (Закарпатська обл.)

ТОВ «Хлібіо Трейд» (Київська обл.)

ФГ «Перлина Струмка» (Одеська обл.)

ФГ «Тізеш» (Закарпатська обл.)

ФСГ «Золотий пармен» (Чернігівська обл.)

Organic-2017-12Торгівельні компанії - ТОВ «Юнімед» та ТОВ «Імекс Трейд» з Києва представили широкий вибір органічних продуктів як від українських виробників, так і продукцію власного імпорту.

 

Вперше приймали участь у виставці ОРГАНІК в рамках АГРО наступні учасники:

Компанія «Bio planet» (Польща)

ТОВ «Organic seeds» (м.Київ)

ТОВ «Агролідер» (Хмельницька обл.)

ТОВ «Агрофірма «Поле» (Черкаська обл.)

ТОВ «Органік лайф» (м.Київ)

ФОП Ольшанський С.М. (Запорізька обл.)

ФОП Шмигельська Анастасія Сергіївна (м.Херсон)

Organic-2017-10         Organic-2017-13

Organic-2017-16Окрім того, в рамках виставки було презентовано новий бренд органічного продукту «All in Food» від холдингу HTI. ТМ «All in Food» охопить лінійку круп — гречану, ячну та пшеничну, борошно — житнє, пшеничне, гречане та вівсяне, а також насіння льону.

Organic-2017-3Отже, за результатами виставки, ми відзначаємо все більший інтерес як с.-г. виробників до сектору органічного виробництва, так і пересічних споживачів до органічних продуктів!

Хочемо нагадати, що наступним великим заходом, де зберуться лише найкращі українські виробники органічної продукції, стане Дев’ятий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів, який проходитиме на Контрактовій площі у Києві 09 вересня 2017 р. в рамках чергового Органічного Тижня в Україні.