UKR RUS ENG

Press-conference_19.09.201719 вересня 2017 р. в Інформаційній агенції «УНІАН» Федерація органічного руху України організувала Прес-конференцію на тему «ЧИ СТАНЕ УКРАЇНА ЛІДЕРОМ НА ОРГАНІЧНОМУ РИНКУ?»

Учасники заходу, Євген Милованов, Голова Правління Федерації органічного руху України; Олег Скидан, ректор Житомирського національного агроекологічного університету та Володимир Пугачов, заступник директора Департаменту продовольства - начальник відділу стратегії розвитку харчової промисловості Міністерства аграрної політики та продовольства України, презентували початок  Органічного Тижня в  Україні та Дев’ятого Всеукраїнського Ярмарку органічних продуктів, який проходитиме у його рамках 23 вересня 2017 р. у Києві на Контрактовій площі.
Учасниками прес-конференції був даний аналіз поточного стану та найближчих перспектив розвитку органічного ринку в державі та шляхів шляхів розширення експорту органічної продукції. Особлива увага була приділена обговоренню питання вдосконалення вітчизняного органічного законодавства.
У значній мірі проведення згаданого заходу стало можливим завдяки

Учасники заходу: Євген Милованов, Голова Правління Федерації органічного руху України; Олег Скидан, ректор Житомирського національного агроекологічного університету та Володимир Пугачов, заступник директора Департаменту продовольства - начальник відділу стратегії розвитку харчової промисловості Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Учасниками прес-конференції був даний аналіз поточного стану та найближчих перспектив розвитку органічного ринку в державі та шляхів розширення експорту органічної продукції, а також був презентований початок  Органічного Тижня в  Україні та Дев’ятого Всеукраїнського Ярмарку органічних продуктів, який проходитиме у його рамках 23 вересня 2017 р. у Києві на Контрактовій площі. 

Особлива увага була приділена обговоренню питання вдосконалення вітчизняного органічного законодавства та аграрної освіти в сфері органічного виробництва. 

Трансляцію прес-конференції у повному обсязі Ви можете подивитися за посиланням: https://press.unian.ua/press/2142844-eksperti-prognozuyut-zrostannya-ukrajinskogo-rinku-organichnih-produktiv-na-20-za-pidsumkami-2017-roku-video.html

Проведення згаданого заходу стало можливим завдяки підтримці Проекту "Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства"